بازدید سر زده  بازرس امتحانات دانشگاه لرستان  از سالن امتحانات  مرکز آموزش عالی الشتر برگزاری امتحانات پایان نیمسال اول 96-95 در مرکز آموزش عالی الشتر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین انقلاب و امام را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماییم. اطلاعیه در خصوص تاریخ برگزاری امتحانات سه شنبه 21 دی ماه ثبت نام اردوی مشهد وفات حضرت ‌معصومه(س) تسلبت باد سالروز ولادت با سعادت امام یازدهم حضرت امام حسن عسکری (علیه السلام) بر تمامی شیعیان جهان مبارک


اهداف :

بر اساس آیین نامه اجرایی دفاتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی (موضوع مصوبه دویست و هفتاد و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی):

 

  • ارائه خدمات شایسته و مناسب به دانشجویان شاهد و ایثارگر

  • زمینه سازی برای مشارکت فعالانه دانشجویان شاهد و ایثارگر در عرصه های علمی،فرهنگی و اجتماعی در جهت رشد و تعالی بیشتر آنان

  • بزرگداشت ایثارگری شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت

1 ) دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر هر دانشگاه و موسسه آموزش عالی زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه با شرح وظایف زیر تشکیل می شود:

1-1- تهیه طرح های تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر به منظور پیشنهاد به ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر برای تصویب.
2-1- تشکیل کلاس ها ودوره های تقویتی با همکاری اعضای هیات علمی.
3-1- تشکیل گروه های درسی با استفاده از دانشجویانی که بتوانند دروس مربوط را به خوبی ارائه کنند.
4-1- ارائه خدمات کمک آموزشی، از قبیل تکثیر و انتشار جزوات مورد نیاز، تهیه فیلم های آموزشی و فراهم نمودن امکانات سمعی و بصری مورد نیاز دانشجویان شاهد و ایثارگر.
5-1- ارزیابی کلاس ها و دوره های تقویتی و نیز همکاری با معاونت آموزشی موسسه به منظور بررسی و نظارت بر وضعیت آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر.
6-1- دعوت به همکاری از اعضای هیات علمی برای امور آموزشی و مشاوره تحصیلی دانشجویان شاهد وایثارگر.
7-1- تشکیل بانک اطلاعاتی کامل از وضعیت آموزشی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان رزمنده، جانباز، شاهد و ایثارگر.
8-1- برنامه ریزی برگزاری مراسم و فعالیتهای علمی وفرهنگی از قبیل: اردوها، سفرهای زیارتی و سیاحتی، سمینارها (اعم از آموزشی، پژوهشی و فرهنگی) و مسابقات در زمینه های علمی، هنری، فرهنگی، رزمی و ورزشی وتشویق دانشجویان شاهد و ایثارگر ممتاز و قدردانی از ایشان.
9-1- پیگیری اجرای تصمیمات ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر.


Copyright © 2012-2013 | www.aleshtar.ac.ir
کلیه حقوق متعلق به مرکز آموزش عالی الشتر می باشد.